9 نکته برای زیباسازی هر اتاق در خانه در شیراز

Comments · 200 Views

کمی رنگ، کمی بافت و کمی شخصیت می تواند دنیایی از تفاوت را در خانه شما ایجاد کند. در اینجا برخی از ایده های مورد علاقه ما برای تبدیل یک فضا بدون دردسر زیاد آورده شد

9 نکته برای زیباسازی هر اتاق در خانه در شیراز

فقط چیزی در مورد یک اتاق زیبا، مانند این یکی از Cortney Bishop Design، وجود دارد که باعث می شود هرگز نخواهیم خانه را ترک کنیم. انتخاب های زیادی برای ایجاد یک خانه زیبا وجود دارد، اما چند نکته و ترفند وجود دارد که می تواند به شما کمک کند از هر اتاق در خانه خود بیشترین بهره را ببرید.

کمی رنگ، کمی بافت و کمی شخصیت می تواند دنیایی از تفاوت را در خانه شما ایجاد کند. در اینجا برخی از ایده های مورد علاقه ما برای تبدیل یک فضا بدون دردسر زیاد آورده شده است.

روی رنگ تمرکز کنید

اگرچه ما از طرفداران پر و پا قرص اتاق‌های خنثی و سفیدشسته هستیم، اما چیزی در مورد رنگ‌های پررنگ وجود دارد که باعث می‌شود اتاق احساس کند کاملاً از مجله خارج شده است. این اتاق خواب روشن از طراح داخلی آنجلا گونزالس، ساده و خوش سلیقه است، اما رنگ های زرد، آبی و بنفش آن را به سطح بالاتری می برد. از حمام گرفته تا اتاق نشیمن، رنگ افزودنی آسان برای هر اتاق در خانه شما است و به آن احساس تازگی و تازگی می دهد.

از آینه استفاده کنید

اگر می خواهید خانه خود را در شیراز بزرگتر نشان دهید، نیازی به تماس با پیمانکار نیست. تزئین با آینه راهی آسان و زیبا برای ایجاد احساس بزرگتر، سبک تر و بازتر در هر اتاقی است. این اتاق نشیمن از The Beauty Revival یک نمونه عالی از این است که چقدر آینه ها واقعاً می توانند کمک کنند. یک آینه بزرگ را مستقیماً یا به صورت مورب از پنجره خود قرار دهید تا بتواند نور را منعکس کند (چه طبیعی و چه مصنوعی، اگر پنجره کم است) و اجازه دهد اتاق بزرگتر به نظر برسد.

لوازم جانبی را به هر اتاق اضافه کنید

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای افزودن زیبایی به خانه‌تان این است که با لوازم جانبی و اشیاء طراحی جلو آزمایش کنید. این حمام شفاف و مدرن از houseofjules کاربر اینستاگرام کاملاً منسجم و یکپارچه به نظر می‌رسد – و اگرچه درهم و برهم نیست، اما چیزهای ظریفی مانند چهارپایه در کنار وان و فضای سبز روی سینک باعث می‌شود احساس خانه‌داری به آن بدهید. هنگام تزئین با لوازم جانبی، فضای خالی را به روش های هدفمند پر کنید—اشیایی را که دوست دارید و به شما شادی می بخشند انتخاب کنید.

کمی سبزی بپاشید

از هر طراحی دکوراسیون داخلی در شیراز بپرسید، آنها به شما خواهند گفت که یکی از ساده ترین راه ها برای زیباسازی اتاق، افزودن فضای سبز یا گل است. این گاری بار شایان ستایش از استودیوی Sunny Circle به تنهایی درجه یک است، اما گلدان اکالیپتوس واقعاً ظاهر را به هم می‌رساند. گوشه و کنارهای خالی خانه خود را با درختان سرپوشیده، دسته گل های فصلی یا مقداری سبزی مناسب برای کیف پول پر کنید تا به هر اتاق جلوه ای از طراحان بدهید.

نور طبیعی را در آغوش بگیرید

اگر آن را دارید، آن را به رخ بکشید. نور طبیعی به دلایلی مطلوب است: به هر اتاق احساس آرامش و باز بودن می دهد. این فضای نشیمن از A Beautiful Mess، پنجره های کف تا سقف را در بر می گیرد و آنها را به نقطه کانونی اتاق تبدیل می کند. چه به اندازه کافی خوش شانس باشید که نور طبیعی زیادی داشته باشید و چه مجبور باشید با نوردهی کمتر از ایده آل کار کنید، هرگز طراحی دکور در شیراز از پنجره های خود غافل نشوید. پیدا کردن پرده ها یا سایه های مناسب برای اتاق شما می تواند ظاهر و احساس را فورا تغییر دهد.

از آزمایش کردن نترسید

هر خانه زیبا یک چیز مشترک دارد: خلاقیت. هر کسی می‌تواند خانه‌ای را با مبلمان نمایشگاهی پر کند، اما برای داشتن فضایی واقعاً زیبا، مهم است که به تخیل خود اجازه دهید که رهبری را به دست بگیرد. این اتاق ناهار خوری از Crystal Ann Interiors سنت را کنار گذاشته و به جای یک ست کامل صندلی از یک صندلی عاشقانه چرمی مدرن برای نشستن استفاده می کند.

کاشی خود را به روز کنید

در حمام یا آشپزخانه شما، کاشی یکی از مهمترین عناصر یک طراحی منسجم است. اگر می خواهید به آشپزخانه خود زیبایی بیافزایید، کاشی های خود را طعم دار کنید. این آشپزخانه خیره کننده استودیو مک گی دارای کاشی مترو مرواریدی است که تغییری چشم نواز از کرایه استاندارد دارد. تمرکز بر عناصر پایه اتاق، مانند کفپوش، کاشی یا رنگ رنگ، زمینه را فراهم می کند و به بقیه طراحی اتاق اجازه می دهد تا بدرخشد.

اضافه کردن بافت

منسوجات از فرش‌های منطقه گرفته تا بالش‌ها و پتوهای دنج، به شکستن اتاق کمک می‌کنند و به جذابیت بصری می‌افزایند (به علاوه، چه کسی احساس یک فرش فوق‌العاده نرم زیر پا را دوست ندارد؟). این اتاق نشیمن از Restoring Home همه چیزهایی را دارد که ما در مورد یک اتاق زیبا دوست داریم - سرسبزی، نورهای متنوع، مبلمان کاملاً تزئین شده - اما این فرش منطقه ای با الهام از مراکش است که واقعاً آن را به سطح بالاتری می برد.

شلوغی را کاهش دهید

ما این آشپزخانه مدرن کوکو کلی را به دلیل طراحی خیره‌کننده و لوازم جانبی زیبایش دوست داریم، اما حتی اگر آشپزخانه شما همان بازسازی از بالا به پایین را نداشته باشد، تمیز کردن سریع می‌تواند کمک زیادی به شما کند. پیشخوان های این آشپزخانه عاری از شلوغی های غیر ضروری است که باعث می شود بزرگتر و جذاب تر به نظر برسد. در هر اتاق خانه شما، یافتن راه هایی برای پنهان کردن یا خلاص شدن از شر چیزهای غیر ضروری یکی از بهترین راه ها برای کمک به ایجاد حس زیبایی در فضای شماست.

Comments